IEEE DAY

IEEE DAY

“IEEE Günü teması; “ Daha İyi Bir Yarın İçin Teknolojiden Yararlanma ”. Dünya yeni olanlardan yararlanırken, IEEE gelecek fikirlere odaklanır. 1 Ekim 2019’da yapılacak IEEE Günü kutlamasının bu sene 10. yılındayız.

IEEE Günü; 1884 yılında dünya çapındaki mühendislerin ve IEEE üyelerinin teknik fikirlerini paylaşmak için bir araya geldikleri tarihi kutluyoruz.

Dünya çapındaki kutlamalar, yerel topluluklardaki binlerce IEEE üyesinin, daha iyi bir yarın için teknolojiden yararlanan fikirler üzerinde işbirliği yapmak için bir araya gelme yollarını göstermektedir. IEEE üyelerini kutluyoruz!

IEEE Günü ekibi, IEEE gönüllülerinden ve çalışanlarından oluşur. Birlikte, bu yılki kutlamanın son baskılardan daha büyük ve daha etkileyici olmasını sağlamak için çalışıyorlar. IEEE Günü ekibinin temel görevi, bu günü dünya çapında kutlama etkinliklerini ve çabalarını başlatmak, motive etmek ve koordine etmektir.

Keyifli bir zamana ve geleceğin ve ötesinin mühendisliği için üyelerin yetkilendirilmesine ek olarak, ekip üyeleri ve gönüllüleri aktif olarak desteklemektedir.

Tereddüt etme; Heyecanınızı, vizyonlarınızı ve sevinçlerinizi dünya çapındaki mühendislerle paylaşın.”

“IEEE Day: Celebrating the first time in history when engineers worldwide and IEEE members gathered to share their technical ideas in 1884.

IEEE Day’s theme is: “Leveraging Technology for a Better Tomorrow”. While the world benefits from what’s new, IEEE focuses on what’s next. The celebration of IEEE Day on 1 October 2019 is the 10th year celebrating this historic event! 

Worldwide celebrations demonstrate the ways thousands of IEEE members in local communities join together to collaborate on ideas that leverage technology for a better tomorrow. We celebrate IEEE members!
The IEEE Day team is made up of IEEE volunteers and staff. Together, they work to assure that this year’s celebration will be even bigger and more impressive than the last editions. The principle task of the IEEE Day team is to initiate, motivate, and coordinate events and efforts to celebrate this day worldwide.

In addition to a enjoyable time and empowering members to engineer the future and beyond, the team actively supports members and volunteers.

Do not hesitate; share your excitement, visions, and joy with engineers worldwide.”

Bir cevap yazın

KAPAT